دومین نشست علمی ثبات و نسبیت ارزش های اخلاقی
45 بازدید
موضوع: کلام
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبر معارف
تاریخ نشر : Dec 16 2012 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0

به همت قطب علمی فلسفه دین پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، دومین نشست علمی ثبات و نسبیت ارزش های اخلاقی، صبح پنج شنبه 30 آذرماه در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی قم برگزار می گردد.

به گزارش خبر معارف،حجت الاسلام علی الماسی دبیر اجرایی قطب علمی فلسفه دین صبح امروز ضمن اعلام این خبر گفت: قطب علمی فلسفه دین در نظر دارد در هفته جاری دومین نشست علمی تخصصی ثبات و نسبیت ارزش های اخلاقی را برگزار نماید.
وی افزود: در این نشست حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی شمالی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و همچنین حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن معلمی نیز به عنوان ناقد حضور خواهد داشت. همچنین این نشست علمی بررسی و نقد نظریه وونگ را در دستور کار خود خواهد دارد.
همچنین در هفته گذشته نخستین نشست ثبات و نسبیت ارزش های اخلاقی با سخنرانی دکتر محمد فتحعلی خانی و حجت الاسلام دکتر مصباح با نقد و بررسی نظریه پویمن با رویکرد اسلامی مورد بررسی قرار گرفته بود.
لازم به ذکر است نشست علمی ثبات و نسبیت ارزش های اخلاقی صبح پنج شنبه 30  آذرماه سال جاری ساعت 8 تا 10  با حضور صاحبنظران در این حوزه در تالار معرفت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی قم به آدرس: بلوار پانزده خرداد، خیابان شهید میثمی برگزار خواهد شد.
حضور علاقمندان در این نشست بلامانع اعلام می شود

انتهاي خبر / خبر معارف - پایگاه اطلاع رسانی گروه خبر رادیو معارف/ کد خبر 302